آیت الله رجبی: نیروی دریایی سپاه مایه افتخار انقلاب و مایه وحشت دشمنان است

آیت الله رجبی:

نیروی دریایی سپاه مایه افتخار انقلاب و مایه وحشت دشمنان است

 نیروی دریایی سپاه مایه افتخار جمهوری اسلامی و مایه وحشت دشمنان اسلام و انقلاب است لذا دشمن همه تلاشش را می‌کند تا هرچقدر که می‌تواند نفوذ فکری و عقیدتی پیدا کند و انگیزه دینی مردم را کمرنگ کند.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) آیت الله رجبی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین عبدالحمید رئیسی رئیس نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در سالن تشریفات مؤسسه در قم برگزار شد در سخنانی به تبیین اهمیت و جایگاه نیروی دریایی در حفظ و حراست از کیان ایران اسلامی و لزوم ارتقای معرفتی و دینی پرسنل این مرکز پرداختند.

ایشان گفتند: همه انسان ها در هر موقعیت و جایگاهی که باشند نیاز به ارتقای بعد معرفتی و دینی دارند و حتی قرآن کریم نیز اشاره دارد که رسول مکرم اسلام(ص) نیز از خدای متعال درخواست افزایش علم داشته است.

آیت الله رجبی افزودند: امروزه دشمن با ابزار و امکاناتی که در اختیار دارد به جامعه ما نفوذ کرده است و دشمنان اسلام و انقلاب در هر جایی که مهم‌تر باشد و خطرش برای آنان بیشتر باشد سرمایه‌گذاری بیشتری می‌کنند.

رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با تمجید از فعالیت‌ها و اقدامات خوب نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان ساختند: نیروی دریایی سپاه مایه افتخار جمهوری اسلامی و مایه وحشت دشمنان اسلام و انقلاب است لذا دشمن همه تلاشش را می‌کند تا هرچقدر که می‌تواند نفوذ فکری و عقیدتی پیدا کند و انگیزه دینی مردم را کمرنگ کند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در قسمت دیگری از سخنان خود گفتند: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حقیقتا  مایه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه بین الملل  و در واقع مایه اقتدار اسلام است لذا ما در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) کلاس‌ها و دوره‌های خوبی برای ارتقای معرفتی و دینی افراد در نظر گرفته‌ایم و این ظرفیت خوبی برای پرسنل و خانواده‌های آنان در نیروی دریایی سپاه خواهد بود.

ایشان با اشاره به توصیه‌های مرحوم علامه مصباح یزدی(ره) خاطرنشان ساختند: مرحوم آیت الله مصباح یزدی(ره) همواره دو توصیه مهم داشتند، نخست اخلاص در کارها و انجام کار تنها برای رضایت الهی و دوم توسل به حضرت معصومین(ع) به ویژه حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) چرا که به گفته ایشان این توسل آسان‌ترین، مطمئن‌ترین و مفیدترین کار برای پیشبرد امور است.

خاطرنشان می‌شود: در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در سخنانی به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران پرداخت.

کانال روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) را در پیام‌رسان‌های ایتا، سروش، بله و روبیکا دنبال فرمایید:
 ایتا
 https://eitaa.com/iki_ac_ir
 سروش
 https://splus.ir/iki_ac_ir
 بله
 https://ble.ir/iki_ac_ir
 روبیکا
 https://rubika.ir/iki_ac_ir