برگزاری دوره آنلاین تربیت جنسی کودکان از دیدگاه اسلام توسط حجت الاسلام دکتر مهکام

 

دومین دوره دانش‌افزایی والدین

دوره آنلاين مهارت­‌هاي تربيت جنسي كودكان از ديدگاه اسلام

ما پدر مادرها گاهي فراموش‌كاريم! يادمان رفته وقتي كنجكاوي‌هاي زيادي داشتيم يا وقتي قدم به دنياي بلوغ گذاشتيم و دست و پايمان را گم كرده بوديم، دنبال محرم اسراري بوديم تا بتوانيم حرف‌هاي مگو را با او در ميان بگذاريم. انگار فقط اين كنجكاوي‌ها و پرسش‌ها براي ما آفريده شده بود و بس.

به محض ديدن رفتارهاي شبه جنسي يا شنيدن سؤالات جنسي توسط بچه‌ها، دست و پاي خود را گم مي‌كنيم. از پيامدهاي تربيت و آموزش جنسي مي‌ترسيم و از اينكه پا پيش بگذاريم و در زمينه اين نوع تربيت و آموزش پيش قدم شويم، واهمه داريم. پس بيشترمان عطاي آنرا به لقايش مي‌بخشيم و خود را به دنده بي‌خيالي مي‌زنيم.

اما واقعيت را نمي‌توان براي هميشه پنهان كرد. كودك و نوجوان است و اضافه كنيد كه اين نسل با نسل ما خيلي فرق دارند و گاهي نمي‌دانيم با آن‌ها چكار كنيم. او در كارزار با كنجكاوي‌ها و غريزه جنسي، تنها و بي كس است و براي آنچه پدر و مادر ناآگاه از او دريغ كرده‌اند، دست نياز به هر كس و ناكسي دراز مي‌كند كه شايد منجر به آسيب‌هاي جبران‌ناپذيري شود.

پدر و مادران عزيز بايد مراقب حرف‌هاي يواشكي فرزندانتان باشيد. يك دنيا حرف و سؤال و دغدغه‌هاي جنسي كه قرار نيست حرف‌هاي يواشكي باقي بماند، پس تا دير نشده لطفا سريع و درست اقدام كنيد.

اين دوره در مورد آموزش مهارت‌هاي تربيت جنسي فرزندان با رويكرد روان‌شناسي اسلامي و براي والدين و مربيان تربيتي جهت آموزش تربيت جنسي با رويكردي اسلامي و روان‌شناختي طراحي شده است.

اين دوره كاملا بر اساس فرهنگ اسلامي و بومي كشور عزيزمان ايران توسط استاد گرانقدر حجت الاسلام آقاي دكتر مهكام به صورت آنلاين برگزار مي‌گردد.

جهت ثبت نام به آدرس زير مراجعه فرماييد.

http://open.ikvu.ir/node/294 

جهت اطلاع بيشتر با شماره‌هاي تماس حاصل فرماييد.

02532113746

09910770617  (فقط در پيام‌رسان ايتا) 

مركز آموزش مجازي و نيمه حضوري

مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)

کانال روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) را در پیام‌رسان‌های ایتا، سروش، بله و روبیکا دنبال فرمایید:
 ایتا
 https://eitaa.com/iki_ac_ir
 سروش
 https://splus.ir/iki_ac_ir
 بله
 https://ble.ir/iki_ac_ir
 روبیکا
 https://rubika.ir/iki_ac_ir