دیدار رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با آیت‌الله رجبی

حجت الاسلام و المسلمين آقاي دکتر سيد عليرضا ادیانی رئيس عقیدتی سیاسی نيروي انتظامي جمهوري اسلامي (فارغ ‌التحصيل دكتري علوم سياسي از مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني‌ره)، سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضي (فرمانده نیروی انتظامی استان قم)، رئيس عقيدتي سياسي ناجاي قم و هیئت همراه با آيت‌الله رجبی رئيس مؤسسه امام خميني(ره) دیدار کردند.

در این جلسه صمیمی آقای دکتر ادیانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت حضرت علامه مصباح (ره) و آرزوی موفقیت برای آیت‌الله رجبی در مسئولیت جدید، خواستار ادامه همکاری‌های مؤسسه امام خمینی(ره) با نیروی انتظامی خصوصا در برگزاری طرح ولایت در آن نیرو شدند.

آیت‌الله رجبی نیز ضمن تشکر و آرزوی موفقیت برای جناب حجت الاسلام دکتر ادیانی در مسئولیت خطیر ریاست عقیدتی سیاسی ناجا، به بیان خاطرات و نکات اخلاقی از حضرت علامه مصباح پرداخته و گفتند: حضرت علامه مصباح (ره) همیشه در انجام کارها به چند چیز تأکید فراوان داشتند:

یکی اینکه قبل از انجام هر کاری، جوانب مختلف عمل بررسی دقیق شود تا از ابعاد مختلف مخصوصا بعد شرعی مشکلی نداشته باشد و بعد از ورود در عمل با تمام توان و ایستادگی کار را پیش ببریم، در عین حال باید مراقب باشیم کار واجب‌تر را فدای کار واجب نکنیم. نکته دیگری که ایشان بر آن تأکید می‌کردند انجام کار فقط برای خدا و داشتن اخلاص کامل بود. همچنین ایشان در مورد توسل به حضرات معصومین علیهم السلام نیز تأکید فراوانی داشتند.

در ادامه آیت‌الله رجبی اظهار داشتند: تمام تلاش ما این است که ادامه دهنده راه و روش حضرت علامه مصباح(ره) باشیم و طبق روال گذشته به همکاریمان با ناجا ادامه خواهیم داد و امید است بتوانیم با همکاری آن نهاد، طرح ولایت را در نیروی انتظامی به بهترین وجه اجرایی نماییم.

 آیت‌الله کعبی عضو هیئت علمی مؤسسه و عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری نیز ضمن تقدیر از فعالیت‌های حجت الاسلام ادیانی در عقیدتی سیاسی ناجا، به گوشه‌ای از اقدامات مثبت ایشان در مدیریت سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اشاره کردند.