جلسه اجرایی مفاد تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهش امام خمینی (ره)

جلسه اجرایی مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه اجرایی مفاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهش امام خمینی(ره) توسط معاونت امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور آقای محسن سوری سرپرست موقت اداره کل ارتباطات اجتماعی و فراسازمانی دانشگاه آزاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد جعفری عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد، بر اجرای کامل مفاد تفاهم نامه تأکید شد. 

در جلسه اجرایی مفاد تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) مقرر شد، کارگروهی با محوریت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تشکیل شود تا اهداف تفاهم‌نامه به سرعت محقق شود. 

لازم به ذکر است، تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به امضای دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و آیت‌الله محمود رجبی رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) رسیده است.

این تفاهم‌نامه به منظور تعامل مؤثر و فعال در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، گسترش همکاری‌های علمی و بهره‌گیری بهینه از تجارب، ظرفیت‌ها و امکانات طرفین در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی و شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی منعقد شده است.

توسعه همکاری‌های علمی و آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی دو مجموعه، بهره‌مندی متقابل از توانایی‌ها، ظرفیت‌ها و امکانات یکدیگر و بهره‌مندی متقابل در ایجاد توسعه ارتباطات و تعمیق مناسبات علمی و فرهنگی بین معاونان، مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) از مهمترین اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

کانال روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) را در پیام‌رسان‌های ایتا، سروش، بله و روبیکا دنبال فرمایید:
 ایتا
 https://eitaa.com/iki_ac_ir
 سروش
 https://splus.ir/iki_ac_ir
 بله
 https://ble.ir/iki_ac_ir
 روبیکا
 https://rubika.ir/iki_ac_ir