دیدار قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با حضرت آیت‌آلله رجبی

آیت الله رجبی در دیدار قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی؛

سازمان تبلیغات اسلامی در تربیت مدیر فرهنگی اهتمام جدی داشته باشد

رئیس مؤسسه آموزشی و پژهشی امام خمینی(ره) در دیدار قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در سال‌های اخیر برنامه‌های خوبی را پیگیری و اجرا کرده است و باید در تربیت مدیر فرهنگی اهتمام جدی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) آیت‌الله رجبی با اشاره به توجه جدی مرحوم علامه مصباح(ره) بر تربیت نیرو و کادر علمی و تولید علوم انسانی اسلامی در مؤسسه، افزود: آن مرحوم تا آخرین روزهای عمرشریفشان تأکید داشتند؛ ببینید وظیفه شما در موقعیتی که هستید، چیست؟ تشخیص وظیفه و درست انجام دادن آن از نکاتی بود که در اکثر رهنمودهای خود متذکر می‌شدند. 

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه، سازمان تبلیغات اسلامی را نهاد مهم فرهنگی کشور برشمرد و اظهار داشت: آیت‌الله مصباح(ره) اخلاص در کارها و توسل به اهل بیت (علیهم السّلام) را همیشه دو عامل مهم و مؤثر در موفقیت برنامه‌ها توصیه می‌کردند.

آیت الله رجبی در پایان گفت: سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی برای تربیت جوانان جامعه امری حیاتی و لازم است و از یادگارهای مرحوم علامه مصباح(ره) «دوره طرح ولایت» است که حاصل عمر خود عنوان کردند و همچنین مقام معظم رهبری تأکید فرمودند؛ که هرچه برای این طرح هزینه شود، بجاست و باید فراگیر شود.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام روح‌الله حریزاوی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گزارشی از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در سال‌های اخیر ارائه کردند.

وی بر بهره مندی از ظرفیت غنی علمی  مؤسسه امام خمینی(ره) در تربیت مدیران و تدوین برنامه‌های فرهنگی تأکید کرد.

در پایان، تفاهم نامه‌ای برای همکاری‌های آموزشی و پژوهشی و نیز برنامه‌های فرهنگی و رسانه‌ای به امضاء رئیس مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) و قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی رسید.

                            
 

موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی-ره